Bayimiz Olun


Levent Sönmez, sektörün dinamizmine ve artan küresel rekabete daha iyi uyum sağlamak amacıyla genç, yenilikçi, üretken dinamik kadrosuyla mevcut ve potansiyel yeni müşterileriyle daha hızlı büyüyerek ülke ekonomisine katkı sunmayı hedeflemektedir.

Mobilya ve aksesuar satışı yaparak yeni ve karlı bir işletme kurmak istiyorsanız yada mevcut işinize entegre etmek istediğiniz kaliteli ve ekonomik ürünler arıyorsanız bize ulaşın. Türkiye genelinde her ile bir bayilik çalışması kapsamında; tüm illerde işini ciddiye alan pazar payı oluşturabilecek ciddi iş ortakları arıyoruz. Bu amaçla, bölgesel ya da yerel firmalara bayilikler vermekteyiz.

İletişim formundan, bayilik, bölge bayiliği veya satın alma taleplerinizi iletebilirsiniz. Aşağıdaki bayilik başvuru formunda yazılı bilgilerin güncel olması, size kolayca ulaşabilmemiz açısından önemlidir.

Yeni işletme kurmak isteyen girişimciler için yer seçimi, kurulum, malzeme ve pazarlama danışmanlık destekleri, Mevcut işletmeler için katalog ve pazarlama danışmanlık desteklerimiz işlerinizi hem hızlandıracak hemde kolaylaştıracaktır.


İletişime Geç